Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rogoźniku

 • Kalendarium

  Niedziela, 2021-04-18

  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 442771
  • Do końca roku: 257 dni
  • Do wakacji: 68 dni

Szkolne Koło Wolontariatu

 Informujemy, że w ramach akcji „SOS dla Afryki” pomoc dzieciom w Afryce w wyposażeniu szkoły w Dongue Yoyo w Republice Środkowej uzbierano 153 złote i 67 groszy.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

 

 

  W dniach od 10.01.2018 r. do 12.01.2018 r. SKW brało czynny udział w zbiórce pieniędzy z okazji 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy za ofiarność.

 

Fotogaleria


26. finał WOŚP

 

  Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Fundacją im. Adama Worwy w Nowym Targu przeprowadziło zbiórkę na rzecz podopiecznego Fundacji 13-letniego Patryka. Uczniowie i nauczyciele szkoły ufundowali paczkę mikołajkową, w której znalazły się książki wybrane przez Patryka. 

 

Fotogaleria

Paczka mikołajowa dla Patryka
     

 

 W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski rozpoczął zbiórkę pieniędzy na wyposażenie szkoły w parafii Bouar w Republice Środkowoafrykańskiej.

Budowa szkoły trwa nadal. Potrzebne są ławki z siedziskami, biurka i krzesła dla nauczycieli oraz przybory szkolne. Akcję „Pomóż” prowadzą ojcowie Kapucyni i misje.

 Wszystkich uczniów prosimy o przynoszenie drobnych kwot. Zbiórka odbywa się każdego dnia na długiej przerwie.

Dziękujemy!

 

Fotogaleria

11 października - wspólne zasadzenie cebulek żonkili w ramach Akcji "Pola Nadziei".

 

 W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu poprzez swoje działania wolontariackie po raz kolejny, we współpracy z Fundacją Adama Worwy aktywnie zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne fundacji.

W okresie od 12 września do 10 października uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu sukcesywnie w czasie trwania długiej przerwy przeprowadzali zbiórkę wolnych datków do puszki.

11 października uczniowie posadzili cebulki żonkili na naszym szkolnym skalniaku. Tegoroczna zbiórka, w wysokości 298,87 zł została w obecności komisji przekazana dnia 25.10.2017 r. na cele fundacji.

 W tym roku szkolnym planujemy włączyć się w działalność wolontariacką biorąc udział w konkursie muzycznym – "Nadzieja w kolorze żółtym" i w przygotowaniu prezentu mikołajkowego dla podopiecznego fundacji.