Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Informacja o pracy szkoły za rok szkolny 2015/2016

Sprawozdanie z realizacji 5-letniego planu pracy szkoły opracowanego na lata 2011-2016

Podręczniki do "zerówki":

Pakiet Przygoda z uśmiechem. Roczne przygotowanie przedszkolne.

Wydawnictwo WSiP

4 maja 2016 r. (środa) o godz. 1630 odbędzie się wywiadówka. Tematyka zebrania to m.in. osiągnięcia edukacyjne uczniów za II półrocze.

Obowiązek szkolny dla siedmiolatków – co się zmienia w ustawie w sprawie:

• obowiązku szkolnego od siódmego roku życia,
  • prawa do rozpoczęcia edukacji szkolnej od szóstego roku życia,
  • obowiązku przedszkolnego dla dziecka 6–letniego

Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2016/2017

Przepisy dotyczące rekrutacji do przedszkola i klasy pierwszej

UCHWAŁA NR III/25/2015 RADY GMINY NOWY TARG

z dnia 29 stycznia 2015 r. w sprawie:

określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Nowy Targ, określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia kryteriów oraz przyznania liczby punktów dla poszczególnych kryteriów

UCHWAŁA NR XI/101/2015 RADY GMINY NOWY TARG

z dnia 21 grudnia 2015 roku w sprawie:

określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do szkoły podstawowej i gimnazjum posiadających obwód, prowadzonych przez gminę Nowy Targ oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

Zarządzenie Nr 12/2016 Wójta Gminy Nowy Targ

z dnia 14 stycznia 2016 r. w sprawie:

ustalenia dla roku szkolnego 2016/2017 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, a także terminy składania dokumentów do przedszkoli lub innych form wychowania przedszkolnego i klas pierwszych szkół podstawowych na terenie gminy Nowy Targ

SZANOWNI RODZICE!

Zapraszamy wszystkich Państwa do wypełnienia ankiety dotyczącej Waszej opinii nt. stroju szkolnego, jaki powinien być noszony na terenie naszej szkoły. Aby wyrazić swoją opinię w tej kwestii prosimy o pobranie druku ankiety u Dyrektora Szkoły lub u p. Agnieszki Kęsek – Sekretarza Zarządu Rady Rodziców. Prosimy o wrzucenie wypełnionej ankiety do urny, która umieszczona jest na stoliku w głównym wejściu do szkoły. Zbieranie ankiet będzie odbywać się w terminie 9 – 23 marca 2016 r.

8 lutego 2016 r. (poniedziałek) o godz. 1630 odbędzie się wywiadówka. Tematyka zebrania to m.in. osiągnięcia edukacyjne uczniów za I półrocze.

W dniach 23 - 24.12.2015 r. oraz 28 - 31.12.2015 r. szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńcze dla dzieci rodziców pracujących. W związku z tym prosimy o wypełnienie deklaracji i oddanie jej do 22 grudnia (wtorek). Deklaracje do pobrania u pani dyrektor.

11 września 2015 r. (piątek) o godz. 1630 odbędzie się zebranie rodziców. Obecność obowiązkowa.