Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rogoźniku

 • Kalendarium

  Niedziela, 2021-04-18

  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 442764
  • Do końca roku: 257 dni
  • Do wakacji: 68 dni

Programy

Program profilaktyczny "Cukierki"

 Program profilaktyczny „Cukierki” realizowany 3 marca w naszej szkole był propozycją działań profilaktycznych skierowanych do najmłodszych dzieci z kl. I-III. Celem programu było uwrażliwienie dzieci na postawę dystansu w relacjach z osobami nieznajomymi, odmawiania przyjmowania prezentów od osób obcych, a także zapobieganie wykluczeniu z grupy rówieśniczej. Zajęcia były prowadzone w formie interesującej i odpowiedniej dla dzieci, składały się z aktywnych zabaw przeplatanych ciekawą lekturą.

 

 

Dzieci na nartach i snowboardzie"Jeżdżę z głową"

  Od 1 lutego 2021 r. zaczynamy realizację projektu "Jeżdżę z głową". Tym razem dzieci będą się uczyć technik narciarstwa biegowego w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej. Zajęcia trwają do 5 marca 2021 r.
 Małopolski projekt nauki jazdy na nartach/snowboardzie, zainicjowany w 2012 roku, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, nie umiejących jeździć/biegać na nartach/snowboardzie/łyżwach, dla których zorganizowane zostaną kursy nauki jazdy na nartach/snowboardzie, nartach biegowych oraz łyżwach.
 Projekt realizowany jest przez Urząd Gminy Nowy Targ oraz Województwo Małopolskie. Projekt ma na celu przede wszystkim nabycie przez najmłodszych umiejętności i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach/snowboardzie, wzrost bezpieczeństwa młodych Małopolan poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z lodowisk, z tras i stoków narciarskich oraz nabycia dobrego nawyku jazdy w kasku, jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów małopolskich szkół podstawowych.

 Strona projektu