Dokumenty związane z organizowaniem:
• zajęć opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w klasach I-III,
• zajęć rewalidacyjnych dla uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego,
• konsultacji dla uczniów klas IV-VIII,
• korzystania z biblioteki szkolnej

Szanowni Państwo,
naszym wspólnym obowiązkiem w tym nadzwyczajnym czasie jest dołożenie wszelkich starań, by pozostające w domach Wasze dzieci jak i Wy otrzymywaliście darmowe materiały do nauki w domu. Dlatego też przesyłam przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego - organizatora ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" - film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci. Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska.
Na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.
Na profilu na Facebooku trwa konkurs, do udziału w którym zachęcam dzieci i ich rodziców.

Materiały zawierają informacje na temat zagrożenia koronawirusem, sposobów zmiejszenia ryzyka zakażenia koronawirusem oraz listę oddziałów zakaźnych wskazanych dla pacjentów potencjalnie zainfekowanych koronawirusem.
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Polecamy Państwu również stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: www.gov.pl/koronawirus.

Szanowni Państwo,
Tatrzańska Izba Gospodarcza z Zakopanego i FS KRUS zapraszają na zimowisko w Bielsku Białej dla dzieci do lat 16-tu, których jeden z rodziców lub opiekunów jest ubezpieczony w pełnym zakresie w KRUS-ie.
Agata Wojtowicz
Prezes

1 października 2019 r. została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia..

Oferta wycieczki zagranicznej edukacyjno-turystycznej dla uczniów naszej gminy z cyklu „Zwiedzamy kraje Unii Europejskiej”.

W dn. 09.09.2019 r. będzie w szkole fotograf. Proszę o zapoznanie się z ofertą i ewentualny wybór danego zdjęcia.