• Odwiedziny: 428582
    • Do końca roku: 349 dni
    • Do wakacji: 160 dni

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju

W dniu 8 listopada 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nowym Targu odbyły się zawody w unihokeju chłopców.

W zawodach uczestniczyli chłopcy z naszej szkoły. Rozgrywki przeprowadzone były z podziałem na grupy A, B, C w kategorii chłopców. W rozgrywkach zasadniczych rozegrane zostały mecze grupowe systemem „każdy z każdym”, po których wyłoniono zwycięzców grup. Spotkania finałowe rozgrywano na zasadzie każdy z każdym (zwycięzcy grup eliminacyjnych). Obowiązujący czas gry wynosił 10 minut.

Po zakończeniu turnieju zespoły, które zajęły w rozgrywkach miejsca 1-6 otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Pierwsze trzy zespoły otrzymały dodatkowo pamiątkowe puchary. Drużyna SP Rogoźnik zajęła II miejsce i awansowała do zawodów powiatowych, które odbyły się 19.11.2018 r.. W tym turnieju zajęli V miejsce.

Opiekun: Małgorzata Jakubowicz.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w ocenie opiekunów i sędziów został wybrany Jakub Trzebunia z SP Rogoźnik.