Komunikaty

W naszej szkole zbieramy zużyte baterie, puste kartridże i tonery, a także plastikowe zakrętki. Dzięki tym ostatnim nie tylko chronimy środowisko, ale również  pomagamy niepełnosprawnym, którzy są podopiecznymi Fundacji Bez Tajemnic.

Za każdy zebrany i oddany do REBA  kilogram baterii otrzymujemy  1 punkt. Zgromadzone w ten sposób punkty szkoła może zamienić na nagrody edukacyjne. Natomiast    za puste tusze i tonery oddane do RecyPlan otrzymamy pieniądze w ramach akcji dla szkół FUNDUSZE ZA PUSTE TUSZE. Środki te mogą zostać przeznaczone na dowolny cel: zakup pomocy naukowych, wycieczki szkolne, drobny remont, zakup sprzętu.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do wrzucania wyżej wymienionych, zużytych materiałów do odpowiednio oznakowanych pudełek, które znajdują się w naszej szkole.

W ramach współpracy z Klubem Wisła - Zakopane uczniowie naszej szkoły mogą uczestniczyć   w zajęciach sekcji skoczków.

Rogoźnik, dn. 26.03.2010 r.
ZAPROSZENIE DO KORZYSTANIA Z BOISKA SZKOLNEGO

W słoneczne i ciepłe dni zapraszamy wszystkich Uczniów naszej szkoły do zabaw na boisku szkolnym. Wspólna, zgodna zabawa dostarcza wiele przyjemności i satysfakcji.
Z boiska można korzystać do godz. 18:00 (po zakończonych w szkole zajęciach lekcyjnych).

Wychodząc naprzeciw potrzebom starszej młodzieży informujemy, że wyraża się zgodę na korzystanie z boiska szkolnego wszystkim, którzy dbają o kulturę słowa, szanują szkolną własność, dbają o ład i porządek otoczenia, zachowują się właściwie w stosunku do przebywających tu młodszych dzieci.
Jedynym warunkiem udostępniania boiska młodzieży pozaszkolnej jest przestrzeganie przez nią zasad obowiązujących tutaj regulaminów, tj. regulaminu boiska szkolnego i regulaminu terenu przyszkolnego.

APEL DO RODZICÓW MŁODZIEŻY POZASZKOLNEJ
Od kilku dni młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna gości na terenie naszego boiska, grając w piłkę nożną. Bardzo się cieszymy, że młodzi ludzie chcą godziwie spędzać czas wolny od nauki i pracy.
Niestety, niektórzy uczestnicy gry w piłkę zbyt często zapominają o właściwym zachowaniu. Nie przebierają w słowach, wyrażając się bardzo wulgarne. Przekleństwa i poniżające wyzwiska demoralizują i obrażają przebywające na terenie przyszkolnym i korzystające z niego inne osoby między innymi naszych uczniów i matki z małymi dziećmi.
Do Dyrektora Szkoły wpłynęły już skargi na niestosowne zachowanie niektórych uczestników gry w piłkę.
Zwracamy się z prośbą do Szanownych Rodziców o interwencję. Mamy nadzieję, że rodzicielska rozmowa z synami poprawi sytuację i umożliwi młodzieży niebędącej naszymi uczniami korzystanie z boiska dla dzieci szkolnych.

Grażyna Hlawacz - Lisiecka