14 października 2011r.

W dniu 14 października 2011 roku świętowaliśmy w naszej szkole kilka uroczystości. Rozpoczęliśmy o godzinie 9.00 akademią z okazji Dnia Papieskiego. Pan Robert Barczak przygotował wzruszającą projekcję dotyczącą życia Jana Pawła II. Następnie obejrzeliśmy krótki film ukazujący relacje papieża z dziećmi. Na zakończenie zaśpiewaliśmy "Barkę".

Po krótkiej przerwie  pani Marta Dziwisz wraz z Samorządem Uczniowskim i klasą VI przygotowała akademię  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wraz z rodzicami życzyli wszystkim nauczycielom wiele cierpliwości i wytrwałości w pracy.

Kolejnym punktem programu było ślubowanie klasy pierwszej. Uczniowie składali przyrzeczenia na sztandar szkoły, a Pani dyrektor pasowała każdego "pierwszaka" na ucznia szkoły.

Na zakończenie dnia gościliśmy cyrk "Szok". Uczniowie oglądali występy clowna, pudelka i węża, którego po występie można było dotknąć. Wszyscy wspaniale bawili się. Niektórzy również uczestniczyli w sztuczkach cyrkowych.