XI Rajd Rodziny Szkół Tischnerowskich

W dniach 16 - 17 września 2011 roku odbył się XI Rajd Rodziny Szkół Tischnerowskich w Krakowie. Z naszej szkoły udział wzięły uczennice klasy VI: Ada Przybyła, Aleksandra Sojka, Sylwia Mrożek i Izabela Górz pod opieką pani Ewy Bukowskiej.

W pierwszym dniu rajdu uczestnicy zwiedzali krakowskie ZOO. Uczennice miały możliwość karmienia i obserwacji pielęgnacji zwierząt oraz rozmowy z lekarzem weterynarzem.

Po wizycie w ZOO wszyscy pieszo przeszli na Kopiec Kościuszki, a następnie autokarem udali się na Wawel, gdzie zostało zrobione pamiątkowe zdjecie.

Kolejnym punktem było zwiedzanie Rynku i okolic oraz przejazd melexem. Po obiedzie uczestnicy udali się na spacer "Szlakiem siarczanym" w Szwoszowicach i  okolicy. Wieczorem odbyła się Msza św. Po kolacji wszyscy świetnie bawili się na dyskotece integracyjnej.

Drugi dzień rajdu to zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. W godzinach popołudniowych ogłoszono wyniki konkursów i rozdano nagrody. Odbyło sie również podsumowanie rajdu.