Dożynki

23.08.2015 r. w Rogoźniku odbyły się Dożynki Parafialne oraz Rodzinny Festyn Sportowo – Rekreacyjny ...

23.08.2015 r. w Rogoźniku odbyły się Dożynki Parafialne oraz Rodzinny Festyn Sportowo – Rekreacyjny.

Część oficjalną rozpoczęła Msza Święta Dożynkowa o godz.1030 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Rogoźniku. Druga część uroczystości miała miejsce na stadionie sportowym w Rogoźniku. Podczas uroczystości pozyskiwano również środki na rzecz szkoły. Zbliżamy się do jubileuszu 125-lecia i każda pomoc jest dla nas ogromnie ważna. Pragniemy serdecznie podziękować tym, którzy zechcieli wspierać nasze święto.

Szczególne podziękowania składamy dla:

• p. Kazimierza Zubka i Adama Hajnosa

za wspieranie szkoły poprzez umożliwienie Radzie Rodziców pozyskiwanie środków na rzecz szkoły,

• p. Annie i Stanisławowi Biela oraz p. Halinie i Adamowi Kwak

za pomoc rzeczową,

• p. Annie i Władysławowi Słodyczka

za pomoc w zorganizowaniu stoiska dożynkowego.

Kolejne podziękowania kierujemy do:

• p. Małgorzaty Ligas, Renaty Kwak, Katarzyny Ścisłowicz, Moniki Tylki, Renaty Ciszek, Małgorzaty Moczarnej, Sylwii Kwak i Bogusławy Górz

za zaangażowanie i pozyskiwanie środków podczas dożynek,

• Harcerzy

za ich wkład w pozyskiwanie środków na obchody jubileuszowe.

Ogromnie dziękujemy również naszym uczniom, którzy występowali podczas imprezy. Należeli do nich:

• Amelka Patla (kl. II)
  • Kasia Kwak kl.VI)
  • Karolina Tylka (kl.VI)
  • Iza Kwak (kl.VI)
  • Kuba Trzebunia (kl.V)

Dziękujemy też dzieciom, które wystąpiły z przedstawieniem góralskim pt: ,, Jak to ze skołom w Rogoźniku było”. Opiekunem zespołu była p. Anna Dąbek.

Pragniemy również serdecznie podziękować rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do wzięcia udziału w występach dożynkowych.

Zaangażowanie najmłodszych w szczytne cele uczy wrażliwości i odpowiedzialności za wspólne dobro.