Piątek, 2021-03-05

Imieniny: Aurory, Fryderyka

Dzień Babci i Dziadka, zabawa karnawałowa

22 stycznia 2015 roku w naszej szkole obchodziliśmy ważne święto - Dzień Babci i Dziadka. Wszyscy wiemy, jak babcie i dziadkowie są ważni dla swoich wnuków, dlatego też chcemy przynajmniej raz w roku podziękować im za dobroć, miłość i opiekę. Najmłodsi nasi uczniowie wraz z paniami Ewą Bukowską i Cecylią Braciszewską przygotowali wspaniałe przedstawienie. Mali wykonawcy pięknie prezentowali się na scenie. Każdy uczeń wykonał dla swojej babci i dziadka własnoręcznie laurkę czy drobny prezent.

Po południu natomiast uczniowie bawili się na zabawie karnawałowej. Niektórzy przebrali się w wspaniałe kostiumy. Były różne zabawy, konkursy i słodkie nagrody. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku.