Piątek, 2021-03-05

Imieniny: Aurory, Fryderyka

W dniu 25 stycznia gościliśmy w szkole[...]

25 stycznia w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W Szkole Podstawowej w Rogoźniku zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Monika Pacyga. Przypomniała wszystkim zebranym jak ważną rolę w życiu rodziny odgrywają Dziadkowie. Ile ciepła, miłości, mądrości i spokoju wnoszą każdego dnia w życie każdego z nas. W imieniu własnym, nauczycieli i uczniów złożyła czcigodnym gościom najlepsze życzenia.

Po tym wystąpieniu rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu uczniów z Oddziału Przedszkolnego oraz klasy II i III. Były piękne wiersze, życzenia i piosenki. Na koniec wszyscy uczniowie zaśpiewali „Sto lat”, a potem wręczyli swoim dziadkom i babciom własnoręcznie zrobione upominki.

Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie na tę piękną uroczystość. Z całego serca życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt.

Cecylia Braciszewska