Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

czer

22 czerwca 2018 roku uczniowie, nauczyciele i rodzice uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018. Szkolną akademię poprzedziła msza święta o godzinie 800 w kościele parafialnym w Rogoźniku.

W tym roku uczniowie klasy IV pod opieką wychowawcy p. Edyty Kuli, na wesoło przypomnieli wydarzenia, jakie miały miejsce w szkole. Zaś najmłodsi przedstawili zasady zachowania się podczas wakacji i ze śpiewem na ustach powitali lato i upragnione przez wszystkich wakacje.

Po części artystycznej pani dyrektor przekazała gratulacje wszystkim dzieciom, które zakończyły dziś zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wysokie osiągnięcia w konkursach.

Pani dyrektor Monika Pacyga podziękowała całej kadrze pedagogicznej oraz wraz z przedstawicielami Rady Rodziców złożyła, odchodzącej na emeryturę Pani Romualdzie Prośniak, szczególne życzenia i podziękowania za wieloletnią pracę w naszej szkole, zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci.

Całej społeczności szkolnej zostały przekazane życzenia bezpiecznych wakacji oraz wielu przygód przeżywanych wspólnie z całą rodziną i przyjaciółmi.

Edyta Kula

Na zakończenie roku szkolnego dzieci z oddziału "0' otrzymały dyplomy za cykl spotkań tematycznych, które odbywały się w Bibliotece Publicznej w Rogoźniku. Dziękujemy p. bibliotekarce Danucie Bule za serdeczne prowadzenie spotkań i ciekawą ich oprawę.

Katarzyna Pańtak