Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Dzień Rodziny

czer

"Cudownych rodziców mam" - pod takim hasłem, we wtorek 19 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny.

Na uroczystość przybyli rodzice oraz zaproszeni goście. Pierwsza część uroczystości poświęcona była akademii z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Uczniowie z Oddziału Przedszkolnego i klasy I i III przygotowali dla rodziców piękne wiersze, piosenki i tańce. Następnie Pani dyrektor złożyła najpiękniejsze życzenia wszystkim mamom i ojcom. Potem dzieci z klas najmłodszych wręczyły rodzicom wykonane przez siebie upominki.

Po części artystycznej, wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie czekały na uczestników konkursy i zabawy. Wspaniałą atrakcją dla małych, ale i starszych dzieci okazał się dmuchany zamek, który zorganizowała pani Bogumiła Bobek. Nie zabrakło również tańców przy muzyce. Do wspólnej zabawy zachęcała zaproszona, specjalnie na tę uroczystość pani animatorka tańca nowoczesnego.

Na wszystkich gości czekał także pyszny poczęstunek przygotowany przez mamy.

Cecylia Braciszewska