XX Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych

9 kwietnia w Niedzielę Palmową w parafii [...]

9 kwietnia 2017 r. w Niedzielę Palmową w parafii św. Andrzeja Boboli w Rogoźniku odbył się po raz XX Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych we współpracy z ks. proboszczem Andrzejem Bukalskim oraz Szkołą Podstawową nr 1 SPSK w Starem Bystrem.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców i opiekunów dzieci za wsparcie i pomoc przy wykonywaniu palm. Dziękujemy również fundatorom nagród: Proboszczowi parafii ks. A. Bukalskiemu, Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rogoźniku i w Starem Bystrem. Serdeczne podziękowania także kierujemy do sponsorów, który wsparli zakup nagród, a którzy pragną pozostać anonimowi. Dziękujemy członkom jury za pracę przy ocenianiu palm.

Robert Barczak