Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

14 października 2016 r. w naszej szkole obchodziliśmy [...]

14 października 2015 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z panią Martą Dziwisz przygotował akademię. Uczniowie w humorystycznym przedstawieniu pokazali scenki z życia szkoły i podziękowali swoim nauczycielom wręczając im własnoręcznie wykonane kwiatki. Do życzeń przyłączyli się również przedstawiciele Rady Rodziców.

Marta Dziwisz

Następnie pan Robert Barczak wraz z uczniami klasy II i III przygotował akademię z okazji Dnia Papieskiego.

Konferansjerami byli Amelka Patla i Franek Murzydło z kl. III. Wiersze o papieżu deklamowali Jasiek Kwak, Julcia Kwak, Nicola Paluch i Madzia Czaja z kl. II, natomiast krótką scenkę o Bożym miłosierdziu przedstawiły Kamila Szuba i Martyna Fudala.

Uczniowie po raz kolejny mieli sposobność przypomnieć sobie podstawowe fakty z życia Karola Wojtyły oraz uświadomić sobie rolę Bożego miłosierdzia w Jego życiu. Aby mocniej zaakcentować osobę papieża na potrzeby akademii wykonano prezentację o św. Janie Pawle II.